English Polish Ukrainian

Dołącz do naszego
Programu Partnerskiego!

English Polish Ukrainian

Mitsubishi Space Star – Benzyna rocznik 2001

IMG_20201212_114314

Witam. Dziś mam do sprzedania Mitsubishi Space Star z Polskiego Salonu zakupione od pierwszego właściciela. Silnik to 1.6 benzyna o mocy 98 koni mechanicznych. Auto idealne dla dużej rodziny lub do prowadzenia małego biznesu. Tylne siedzenia są składane a więc autko jest bardzo pakowne. Samochód od nowości użytkowany przez jednego właściciela, regularnie serwisowane na co posiadamy wszystkie dokumenty oraz 3 pary kluczyków. Dziś zakupiłem do niego nowy akumulator,, stary po przymrozkach odmówił posłuszeństwa. Właściciel co jakiś czas zmieniał pokrowce na siedzeniach by się nie niszczyły a więc siedzenia wyglądają jak nowe. Auto do obejrzenia w Warszawie na ulicy Modlińskiej 250.

Samochód jest gotowy do jazdy.

Serdecznie zapraszamy do oględzin samochodu, kontaktu i zakupów w naszym Auto komisie.

Mitsubishi Space Star

3 900 PLN

Samochód można obejrzeć w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej 250.

UWAGA! Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, przed planowanymi oględzinami któregokolwiek z samochodów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty!

Kontakt ze sprzedającym:
biuro@autokomiswarszawa.pl lub

Oferta od:
Marka:
Model:
Generacja:
Rok produkcji:
Przebieg:
Pojemność skokowa:
Rodzaj paliwa:
Moc:
Skrzynia biegów:
Liczba drzwi:
VIN:
Liczba miejsc:
VAT marża:
Kraj pochodzenia:
Pierwsza rejestracja:
Zarejestrowany w Polsce:
Pierwszy właściciel:
Serwis w ASO:

Firmy
Mitsubishi
Space Star
I (1998-2005)
2001
201 000 km
1584 cm3
Benzyna
98 KM
Manualna
5
XMCLNDG3A2F021656
5
TAK
Polska
18.12.2001
TAK
TAK
TAK

Wyposażenie:

Mitsubishi Space Star to świetny tani samochód rodzinny. 

Duża przestrzeń wewnątrz samochodu oraz duży bagażnik pozwala wykorzystywać ten pojazd do różnych celów: zakupów, przewożenia materiałów budowlanych, ale także do prowadzenia małego biznesu.

Praktyczny, zgrabny i relatywnie tani samochód dla rodziny. Konstruktorzy Mitsubishi Space Star postanowili zaproponować maksimum przestrzeni na minimalnej powierzchni. Samochód, chociaż sprawia wrażenie sporego, ma tylko cztery metry długości. Miejsca szukano w pionie – wysokość nadwozia Space Stara przekracza 1,5 m.

Niewielkie rozmiary Mitsubishi Space Star przekładają się na łatwość manewrowania. Parkingowe ewolucje ułatwia też mała średnica zawracania (10,4 m) oraz dobra widoczność – efekt znacznego przeszklenia nadwozia, niezbyt wysoko poprowadzonej linii okien oraz siedzisk foteli osadzonych w sporej odległości od podłogi. Kierowca musi jedynie wyczuć, gdzie kończy się stromo opadająca maska.

EnglishPolishUkrainian