Polish English Ukrainian

Dołącz do naszego
Programu Partnerskiego!

Polish English Ukrainian

Honda Jazz – 2005 rok – bardzo dobry stan

Honda Jazz

Auto bardzo doinwestowane! Nowy akumulator ,zrobione zawieszenie ,nowe opony letnie (zimowych nie kupowałem) .
Bogato wyposażone! Nowy przegląd natomiast ubezpieczenie jest do maja.
Zdjęcia powiedzą więcej niż słowa. Zapraszam…

Honda Jazz

Oferta nieaktualna

UWAGA! Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, przed planowanymi oględzinami któregokolwiek z samochodów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty!

Kontakt ze sprzedającym:
biuro@autokomiswarszawa.pl lub

Oferta od:
Marka:
Model:
Wersja:

Rok produkcji:
Przebieg:
Pojemność skokowa:
Rodzaj paliwa:
Moc:
Skrzynia biegów:
VIN:
Liczba miejsc:
Liczba drzwi:
VAT marża:
Kolor:
Zarejestrowany w Polsce:
Pierwsza rejestracja:

Firmy
honda
Jazz
II (2002-2008)
205
174 754 km
1339 cm3
Benzyna
83 KM
Manualna
JHMGD17505S268371 
5
5
Tak
niebieski
TAK
29.09.2005 r.

 

Wyposażenie:

Bardzo dobre miejskie autko – Honda Jazz

Druga generacja Hondy Jazz ukazała się na rynku w 2002 roku. Premiera odbyła się na pokazach motoryzacyjnych w Genewie. Samochód w innych krajach występuje pod nazwą Fit (pierwsza generacja auta oferowanego pod tą nazwą jest odpowiednikiem drugiej generacji Hondy Jazz). Produkcja odbywała się w Japonii. Auto należało do 5-drzwiowych hatchbacków. Zakończenie produkcji modeli pierwszej generacji i wznowienie linii poprzez rozpoczęcie wytwarzania aut drugiej generacji dzieliła długa przerwa. Produkcję pierwszych Jazzów zakończono w 1986 roku. Siłą rzeczy ich następca różnił sie od nich w znacznym stopniu. Honda Jazz została skonstruowana na bazie płyty podłogowej Global Small Car.

Bryła nadwozia nowszej wersji auta ma bardziej nowoczesny, dynamiczny kształt. Lampy świateł przednich są wyciągnięte w maskę. Przybrały one bardziej trójkątny kształt. Pas przedni zaprojektowano w owal. Dzięki temu, że Jazz drugiej generacji miał nadwozie w kształcie przypominającym klin, cechował się niskim współczynnikiem oporu powietrza.

Wnętrze modeli drugiej generacji Hondy Jazz zaprojektowano schludnie i dość nowocześnie z komfortowymi fotelami, licznymi schowkami. O dziwo, także na wygodę mogą liczyć pasażerowie podróżujący z tyłu.

EnglishPolishUkrainian