Polish English Ukrainian

Dołącz do naszego
Programu Partnerskiego!

Polish English Ukrainian

Daewoo Nubira 1.6 – 69 000 km przebieg – 2000 rok – limuzyna

IMG-20210210-WA0015

Auto kupione w Polskim salonie na co posiadam pełną dokumentację . Samochód miał tylko dwóch właścicieli ,drugi właściciel od 2002 roku miał go do tej pory, Pesel właściciela zaczyna się od liczby 27 w sekrecie wam powiem ,że Pan który nim jeżdził brał udział w POWSTANIU WARSZAWSKIM . Mimo to ,że nie ma to zbytnio nic wspólnego z autem ,to dla mnie było to super doświadczenie poznając tego Pana. Auto w 100% na chodzie ,do jazdy . Przez cały okres garażowane ,wszystkie naprawy robione na bieżąco . Posiadam komplet kluczy oraz pełną dokumentację. Zapraszam do oględzin i na jazdę próbną.

Honda Jazz

4 900 PLN

Samochód można obejrzeć w Warszawie, przy ulicy Modlińskiej 250.

UWAGA! Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, przed planowanymi oględzinami któregokolwiek z samochodów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie wizyty!

Kontakt ze sprzedającym:
biuro@autokomiswarszawa.pl lub

Oferta od:
Marka:
Model:
Wersja:

Rok produkcji:
Przebieg:
Pojemność skokowa:
Rodzaj paliwa:
Moc:
Skrzynia biegów:
VIN:
Liczba miejsc:
Liczba drzwi:
VAT marża:
Kolor:
Zarejestrowany w Polsce:
Pierwsza rejestracja:

Firmy
Daewoo
Nubira
1.6 S
2000
69 000 km
1598 cm3
Benzyna
106 KM
Manualna
KLAJF696EYK360143
5
4
Tak
inny
TAK
07.07.2000 r.

 

Wyposażenie:

Daewooo Nubira do jazdy, z bardzo niskim przebiegiem

Zdecydowanym plusem samochodu są bardzo tanie części i mała awaryjność.

Wnętrze auta jest funkcjonalne. Stylistyka i rozmieszczenie przyrządów są dobre. Jeżeli do czegoś można mieć zastrzeżenia, to do kolorystyki – bardzo dużo szarości. Jak w większości modeli, z przodu siedzi się wygodnie, z tyłu jest sporo miejsca dla dwóch osób, mniej dla trzech. Ale dla dzieci wystarczająco.

Bagażnik sedana ma pojemność 370 l . Generalnie Daewoo Nubira zalicza się do aut mało awaryjnych. Szczególnie dotyczy to samochodów wyprodukowanych od 1999 r., kiedy usunięto wady „okresy dziecięcego” i zastosowano materiały wykończeniowe lepszej jakości. 

 

EnglishPolishUkrainian